Blog
lestat
lestat
112 obserwujących 2261 notek 1899618 odsłon
lestat, 14 maja 2017 r.

Gliński milczy

Na 90 mln zł ocenia minister kultury Piotr Gliński straty spowodowane niegospodarnością podczas budowy Muzeum II Wojny Światowej. Wnioski z kontroli przeprowadzonej latem przez resort Gliński przedstawił na środowym posiedzeniu senackiej komisji kultury. 

październik 2016

Po wielomiesięcznej kontroli Ministerstwo Kultury w grudniu 2016 r. zawiadomiło rzecznika dyscypliny finansów publicznych o naruszeniu przez dyrektora Pawła Machcewicza oraz jego zastępcę Janusza Marszalca dyscypliny finansów publicznych.

grudzień 2016

Rzecznik Dyscypliny Finansów Publicznych nie dopatrzył się naruszenia dyscypliny finansów publicznych przez byłą już dyrekcję Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku i umorzył postępowanie w tej sprawie wszczęte na wniosek ministra kultury i dziedzictwa narodowego.

10 maj 2017


Komentarza (o umorzeniu postępowania)  pana ministra czy ministerstwa brak - albo ja nie znalazłem.   


Opublikowano: 14.05.2017 17:56.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • ja sie nie dziwię absolutnie . A Piotrowicz w tej rozmowie to chyba swoje przemówienie z...
  • bedę pisał o czym chcę , kiedy chcę i jak chcę .
  • Dlaczego wtedy nie wymyslales im od prymitywnych, komunistycznych, propagandzistow? no typowy...

Tagi

Tematy w dziale