Blog
lestat
lestat
113 obserwujących 2239 notek 1892782 odsłony
lestat, 10 lutego 2017 r.

Ucho Prezesa w wykonaniu Prezesa

235 3 0 A A A

 Polskie sądownictwo to jest jeden wielki skandal i należy z nim skończyć. Polskie życie społeczne zostało zdominowane przez ten system hybrydowy, po części demokratyczny, a po części wywodzący się z komunizmu. Ten system jest jedną wielką zgnilizną i tę zgniliznę trzeba leczyć.

( Frankowicze  ) - Powinni wziąć sprawy we własne ręce i zacząć walczyć w sądach .


Prezes nie dodał czy frankowicze mają walczyć w  tych z obecnej zgnilizny czy w tych wyleczonych przez Prezesa. 


A kto jest zadowolony ? Ci którzy wczoraj kupili akcje banków , bo po oświadczeniu " szeregowego posła -co ja mogę " czego rząd nie zrobi - akcje niektórych banków poszły w górę ponad 10 % .

Kto wczoraj wiedział co Prezes oświadczy w imieniu rządu - ten miał szansę .

Frankowicze i " to jest ktoś?"  zostali z gombrowiczowską gembą .

I pan się uczy panie Górski jak się skecze komponuje na poważnie z kamienną miną a tak tylko suchary zamiast dobrych dżołków w tym Uchu pan puszcza.


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • i po co takie teksty w tej notce PS Nie moge zrozumiec jak tak wrazliwy czlowiek jak Ty moze...
  • a wiesz bylismy jako dzieciaki wkurzeni że skończyło się w Wieczorze - czyli dla nas...
  • Parasolnik ma pomnik i pomniczek w Sopocie. Janusz Christa twórca polskiego komiksu -...

Tagi

Tematy w dziale Polityka