Blog
lestat
lestat
113 obserwujących 2239 notek 1892782 odsłony
lestat, 1 stycznia 2017 r.

Hameryki nie odkryję tym stwierdzeniem

Fejsa nie mam i nie bedę miał . Sorry . Z tego co rozumiem nie mam fejsa wypadam z Salonu. fakt że łatwiej namierzac z fejsa niż po IP.; ))))

Bywa. Pewnie gdy nie bedę tu mógł pisac - przestanę i czytać 

Choc pewnie po wprowadzeniu obowiązkowego fejsa po jakimś czasie to minie . Może .

W Sopocie plus cztery a my z Dyrekcją  słuchamy listy wszech czasów , Mam nadzieję że nie wygra brothers in Arms. Dyrekcja smazy pierogi i robi bałgan w kuchni. ja posprzatam w kuchni i zjem pierogi .

i to pewnie mój ostatni mesydż w S24 po 9,5 roku .

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • i po co takie teksty w tej notce PS Nie moge zrozumiec jak tak wrazliwy czlowiek jak Ty moze...
  • a wiesz bylismy jako dzieciaki wkurzeni że skończyło się w Wieczorze - czyli dla nas...
  • Parasolnik ma pomnik i pomniczek w Sopocie. Janusz Christa twórca polskiego komiksu -...

Tagi

Tematy w dziale